RN73H2ETTD4023D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4023D25
JLCPCB Part #
C4159236
Description
250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS