RK73H2ERTTD4323D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4323D
JLCPCB Part #
C6270841
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS