SG73P1EWTTP304J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP304J
JLCPCB Part #
C4178481
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS