SG73P1EWTTP2612F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2612F
JLCPCB Part #
C3955790
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS