SG73P1EWTTP243J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP243J
JLCPCB Part #
C4093657
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS