SG73P1EWTTP241G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP241G
JLCPCB Part #
C4114386
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS