SG73P1EWTTP23R7F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP23R7F
JLCPCB Part #
C4245666
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS