SG73P1EWTTP2101D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2101D
JLCPCB Part #
C5750612
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS