RN73H1ETTP4321D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4321D25
JLCPCB Part #
C2514739
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS