RN73H1JTTD2911F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2911F10
JLCPCB Part #
C4107554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS