SG73P1EWTTP1822F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1822F
JLCPCB Part #
C3951984
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS