SG73P1EWTTP180J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP180J
JLCPCB Part #
C4196998
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS