RN73R2ETTD3601A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3601A25
JLCPCB Part #
C2611827
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS