SG73P1EWTTP152G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP152G
JLCPCB Part #
C4235816
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS