SR732BTTD8R87F
MFR.Part #
SR732BTTD8R87F
JLCPCB Part #
C2599974
Description
-55℃~+150℃ 333mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS