RN73H1JTTD2210F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2210F100
JLCPCB Part #
C3959454
Package
0603
Description
100mW 221Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS