SG73P1EWTTP120J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP120J
JLCPCB Part #
C4005054
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS