RN73R1JTTD22R1F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD22R1F25
JLCPCB Part #
C4102248
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS