SG73P1EWTTP1203F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1203F
JLCPCB Part #
C4234242
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS