SG73P2E1RTTD3302F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3302F
JLCPCB Part #
C6295373
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS