SG73P1EWTTP11R3D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP11R3D
JLCPCB Part #
C6294681
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS