SG73P1EWTTP1102D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1102D
JLCPCB Part #
C6294677
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS