SR73W3ATTE5R62F
MFR.Part #
SR73W3ATTE5R62F
JLCPCB Part #
C4151058
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS