RN73H2ETTD1763C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1763C50
JLCPCB Part #
C3952765
Description
176kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS