SG73P1EWTTP101G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP101G
JLCPCB Part #
C4285566
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS