RN732BTTD2552B10
MFR.Part #
RN732BTTD2552B10
JLCPCB Part #
C4087470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS