RK73B2ERTTD301G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD301G
JLCPCB Part #
C4231923
Description
-55℃~+155℃ 200V 300Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS