SG73P1ETTP9530D
MFR.Part #
SG73P1ETTP9530D
JLCPCB Part #
C4294785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS