SG73S1ETTP1R05F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1R05F
JLCPCB Part #
C4268591
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS