SG73P1ETTP71R5D
MFR.Part #
SG73P1ETTP71R5D
JLCPCB Part #
C4173080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS