RG1005N-121-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-121-D-T10
JLCPCB Part #
C4062371
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS