SG73P1ETTP59R0D
MFR.Part #
SG73P1ETTP59R0D
JLCPCB Part #
C4321730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS