SG73P1ETTP53R6F
MFR.Part #
SG73P1ETTP53R6F
JLCPCB Part #
C4331199
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS