SG73P1ETTP5113F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5113F
JLCPCB Part #
C3914082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS