SG73P1ETTP5112D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5112D
JLCPCB Part #
C4088383
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS