SG73P1ETTP4R7G
MFR.Part #
SG73P1ETTP4R7G
JLCPCB Part #
C4204774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS