RN73R2BTTD1910F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1910F50
JLCPCB Part #
C3995093
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS