SG73P1ETTP430J
MFR.Part #
SG73P1ETTP430J
JLCPCB Part #
C4274549
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS