SG73P1ETTP3302F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3302F
JLCPCB Part #
C4018359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS