SG73P1ETTP4300D
MFR.Part #
SG73P1ETTP4300D
JLCPCB Part #
C3992416
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS