ERA-2VEB3001X
MFR.Part #
ERA-2VEB3001X
JLCPCB Part #
C1861596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS