SG73P1ETTP3900D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP3900D
JLCPCB Part #
C4333427
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS