RN73R1ETTP8351F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP8351F25
JLCPCB Part #
C2500336
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS