SG73P1ETTP3831F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3831F
JLCPCB Part #
C4347594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS