RN73H1ETTP2131C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2131C50
JLCPCB Part #
C4314956
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS