SG73P1ETTP2802D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2802D
JLCPCB Part #
C4044007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS