SG73P2ERTTD561G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD561G
JLCPCB Part #
C5894353
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS