RN73H1JTTD1913C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1913C50
JLCPCB Part #
C4176693
Description
100mW 191kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS