SG73P1ETTP2401F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2401F
JLCPCB Part #
C4050139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS