SG73P1ETTP22R6F
MFR.Part #
SG73P1ETTP22R6F
JLCPCB Part #
C4301904
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS